Anmelden
ADELI Tıp Merkezi'nde Nörorehabilitasyon

ADELI'ye Hoş Geldiniz

Adeli Tıp Merkezi, nörolojik bozuklukları olan hastaların tedavisine odaklanan uluslararası üne sahip bir rehabilitasyon merkezidir. Merkez, nöroloji, tıbbi rehabilitasyon, romatoloji, balneoloji, klinik konuşma terapisi ve yoğun bakım alanlarında uzmanlaşarak, kişiye özel, geniş bir rehabilitasyon yelpazesi sunmaktadır.

Merkez, hastaların kapsamlı ve bütüncül bir tedavi almasını sağlayan multidisipliner bir yaklaşım sunmaktadır. Tıbbi ekip, nöroloji, ortopedi uzmanları, fizyo- ve ergoterapi, refleks ve manuel terapi, hemşireler ve tıbbi masörler ve gerekirse konuşma terapistlerinden oluşan çeşitli disiplinlerden terapistlerden oluşmaktadır.

Merkez, dünyanın dört bir yanından gelen hastaları tedavi etmekte ve çok dilli destek ekibi, hastaların tıbbi personelle etkili bir iletişim kurmasını sağlamaktadır. 2004 yılında açıldığından bu yana Adeli Tıp Merkezi, 64’ten fazla ülkeden 15.000’den fazla hastayı başarıyla tedavi etmiştir.

Programlar

ADELI Tıp Merkezi’nde kişiye özel terapi programlarımızla sağlığınızı optimize edin, her hastanın benzersiz ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Yenidoğanların erken tanı ve uzmanlaşmış tedavisine odaklanan BabyMed programımızdan, çocuk ve gençler için özel olarak hazırlanmış terapi seçeneklerine kadar, her yaşam evresi için doğru tedavi programını sunuyoruz. Yaşınıza uygun terapi çözümlerimizle sağlığınıza yatırım yapın ve ailenizin refahını teşvik edin.

Tanılar

ADELI Tıp Merkezi’nde, çeşitli tıbbi tanılara özel olarak geliştirilmiş terapi seçeneklerini keşfedin. Bireysel tedavi planlarımız, iyileşmenizi optimize etmeye ve refahınızı artırmaya yöneliktir. Çok yönlü tedavi yöntemlerimizle sağlığınızı etkin bir şekilde desteklemeyi ve yaşam kalitenizi sürdürülebilir bir şekilde yükseltmeyi hedefliyoruz.

Terapiler

ADELI Tıp Merkezi’nde, hastalarımızın kişisel gereksinimlerine hassas bir şekilde uyarlanmış ve klinik olarak kanıtlanmış ileri düzey ve etkili tedavi yöntemlerini deneyimleyin. Uzun vadeli sağlık başarınıza ve genel refahınızın artırılmasına olan bağlılığımızla, daha iyi bir sağlık için yeni yollar keşfedin.

ADELI Konseptinin 3 Sütunu

1. Sütun

Yoğun ve Kişiselleştirilmiş Terapi - Maksimum Terapi Başarısı

ADELI Tıp Merkezi’nde, kişisel ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış yoğun ve hedef odaklı bir terapi deneyimleyin. Günde 6 saatlik terapi seansları ve multidisipliner uzman ekibimizle 24 saat hizmet vererek, hasta bakımında yeni standartlar belirliyor ve optimal tedavi sonuçları elde ediyoruz. İlerici, kanıta dayalı terapi yöntemlerimiz ve ekibimizin bağlılığı, bireysel sağlık hedeflerinize ulaşmanızı ve yaşam kalitenizi önemli ölçüde artırmanızı sağlar. Kişiselleştirilmiş terapinin geleceğini bizimle keşfedin.

2. Sütun

Birlikte Güçlüyüz - Aile Dayanışması Odakta

ADELI Tıp Merkezi’nde „Birlikte güçlüyüz“ konseptimizle aile dayanışmasını güçlendiriyoruz. Hastalarımıza ve yakınlarına kapsamlı destek sunarak, anlaşıldıklarını ve güvende olduklarını hissettiren bir bakım sağlıyoruz. Aileyi odak noktasına alan ve birlikte daha fazla güce ulaşmalarını sağlayan bakımımızı deneyimleyin.

3. Sütun

Bütüncül - Tıp, İnsan ve En Modern Tekniklerin Uyum İçinde Olduğu Terapiler

ADELI Tıp Merkezi’nde, ileri medikal teknoloji, insanî özen ve bütüncül yaklaşımların uyum içinde olduğu terapileri keşfedin. Deneyimli, multidisipliner ekibimiz en yeni araştırma bulgularını kullanarak bireysel terapi planları oluşturur. Sürekli uzman işbirliği ve düzenli eğitimlerle en yüksek seviyede optimal hasta bakımını garanti ediyoruz.

Feedback abgeben

Sie sind nicht angemeldet, hier klicken um sich anzumelden.


Ihre Formularabsendung wird lediglich zur internen Verwendung und Optimierung gespeichert. 2 Monate nach der Absendung wird dieses wieder gelöscht.